Türk Kızılay Çorlu Şubesi olarak yurt dışından gelen ve Çorlumuzda karantina altına alınan vatandaşlarımızın ilk andan itibaren yanındayız.

Türk Kızılay Çorlu Şubesi olarak yurt dışından gelen ve Çorlumuzda karantina altına alınan vatandaşlarımızın ilk andan itibaren yanındayız.

İçişleri Bakanlığımızın yayınladığı genelge ile birlikte 65 yaş üstü, bağışıklık sistemi düşük, evinden çıkamayacak olan kronik hastalığı bulunanlar ve iş yerlerinin kapanması ile zorluk yaşayacak vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması için bundan sonraki süreçte Sayın Kaymakamımız ile işbirliği içerisinde görev ve sorumluluklarımızı layıkıyla yerine getirecek ve birlikte başaracağız.

 

DİĞER BAŞLIKLAR

Sevgi bohçalarını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya devam ediyoruz.Türk Kızılay Çorlu Şubesi olarak yeni doğan bebeklerin ve annelerinin öncelikli hijyen, giyim eşyası vb. temel ihtiyaçlarının karşılanması hususunda, hayırseverlerin bag... “İnsani Yardım” temalı kompozisyon, şiir ve resim yarışmasının ödül töreniTürk Kızılay Çorlu Şubesi olarak ilk ve ortaöğretim düzeyindeki çocuklarımız ile planladığımız “İnsani Yardım” temalı kompozisyon, şiir ve resim yarışmasının ödül törenini gerçekleştirdik. Çocuklarımızın emeğinin bir kar... Kızılay Butik Kış Sezonuna HazırTürk Kızılay Çorlu Şubesi olarak ihtiyaç sahibi ailelerimizin kıyafet anlamında tüm ihtiyaçlarını karşıladığımız Kızılay Butiğimizi, kış sezonuna hazırladık. Artçıları KalbimizdeKaç yıl geçerse geçsin duvardaki bir çatlakta, sallanan bir avizede, karanlıkta duyulan bir seste... Saat 03.02´yi gösterdiğinde izleri her yerde. #17Agustos1999 Türk Kızılay Çorlu Şubesi olarak Çorlu Tarım FuarındaydıkTürk Kızılay Çorlu Şubesi olarak Çorlu Tarım Fuarında Kan Merkezimiz ile birlikte Kan Bağış Etkinliği gerçekleştirdik. Değerli bağışçılarımıza teşekkür ediyoruz.