TEKİRDAĞ PTT ÇALIŞANLARI İLKYARDIM EĞİTİMLERİNİ ÇORLU KIZILAY İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİNDEN ALDI

TEKİRDAĞ PTT ÇALIŞANLARI İLKYARDIM EĞİTİMLERİNİ ÇORLU KIZILAY İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİNDEN ALDI

Tekirdağ geneli PTT çalışanlarına Türk Kızılayı Çorlu Şubesi İlkyardım Eğitim Merkezi Mesul Müdür Ferdi Sağır ve İlk Yardım Eğitmeni Sevil Sabire Şahin tarafından temel ilkyardım eğitimi verilerek sertifikaları teslim edildi.  

Türk Kızılayı Çorlu Şubesi Şube Başkanı Alican Yılmaz “Türk Kızılayı Çorlu Şubesi her ailede mutlaka bir ilkyardımcı olmasının gerekli olduğunu söyleyerek ilkyardımın önemini” vurguladı. Yılmaz, “Türk Kızılay’ı olayı olarak her ailede mutlaka ilk yardımcı olmasının gerekli olduğunu söylüyoruz. İnsanlar ilk yardım eğitimini almalı ve en küçük kazalar karşısında gerekli önlemleri almalıdır” dedi. 


DİĞER BAŞLIKLAR

Kurban’ın Bereketini Yıl Boyu Yaşatıyorsan, Hilal Olsun Türkiye!Kurban vekaletinizi Kızılay’a verin, usulüne uygun olarak kesilen kurbanınız yıl boyu sofralara bereket olsun. ✅ Din Görevlileri Eşliğinde ✅ Noter Huzurunda ✅ Veteriner Hekim ile Birlikte ✅ Mo... Gülen Gözler Mutlu Çocuklar ProjesiTürk Kızılay Çorlu Şubesi ve Çorlu Çarşı Platformunun işbirliği ile düzenlenen “Gülen Gözler Mutlu Çocuklar Projesi ile 150 çocuğumuzun bayramlık kıyafet ve ayakkabı almaları için hediye çeklerini ulaştırmaya devam ediyo... 15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik GünüTürk Kızılay Çorlu Şubesi Olarak , Kaymakamlığımız Tarafından duzenlenen 15 Temmuz Etkinliğine gönüllülerimiz ile birlikte katılarak Çorlu ATATÜRK Meydanında kurduğumuz çadırlarda vatandaşlarımıza program süresince ikra... ERZAK YARDIMLARIMIZ DEVAM EDİYORTürk Kızılay Çorlu Şubesi olarak ihtiyaç sahibi ailelerimize ve risk grubunda bulunan büyüklerimize yardım ulaştırmaya devam ediyoruz. #buhilalbugünleriçinvar Türk Kızılay Çorlu Şubesi olarak yurt dışından gelen ve Çorlumuzda karantina altına alınan vatandaşlarımızın ilk andan itibaren yanındayız.Vatandaşlarımızın gıda ihtiyacı ve ihtiyaç duydukları malzemeler şubemizce karşılanmaktadır.