TEKİRDAĞ PTT ÇALIŞANLARI İLKYARDIM EĞİTİMLERİNİ ÇORLU KIZILAY İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİNDEN ALDI

TEKİRDAĞ PTT ÇALIŞANLARI İLKYARDIM EĞİTİMLERİNİ ÇORLU KIZILAY İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİNDEN ALDI

Tekirdağ geneli PTT çalışanlarına Türk Kızılayı Çorlu Şubesi İlkyardım Eğitim Merkezi Mesul Müdür Ferdi Sağır ve İlk Yardım Eğitmeni Sevil Sabire Şahin tarafından temel ilkyardım eğitimi verilerek sertifikaları teslim edildi.  

Türk Kızılayı Çorlu Şubesi Şube Başkanı Alican Yılmaz “Türk Kızılayı Çorlu Şubesi her ailede mutlaka bir ilkyardımcı olmasının gerekli olduğunu söyleyerek ilkyardımın önemini” vurguladı. Yılmaz, “Türk Kızılay’ı olayı olarak her ailede mutlaka ilk yardımcı olmasının gerekli olduğunu söylüyoruz. İnsanlar ilk yardım eğitimini almalı ve en küçük kazalar karşısında gerekli önlemleri almalıdır” dedi. 


DİĞER BAŞLIKLAR

Türk Kızılayı Çorlu Şubesinden Vatandaşlara İlkyardım SemineriTürk Kızılay Çorlu Şubesi Olarak ATATÜRK meydanında vatandaşlarımıza İlk Yardım konusunda bilgilendirme eğitimi verdik. 11 Kasım´da 11 Milyon fidan dikimiTürk Kızılay Çorlu Şb. Olarak; Cumburbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan´ın önderliğinde Türkiye genelinde gerçekleştirilen 11 Kasım´da 11 Milyon fidan dikimi olan" BUGÜN FİDAN YARIN NEFES " fidan di... Türk Kızılay Haftası Kutlu OlsunTürk Kızılay Haftası münasebeti nedeniyle Çorlu´da minik çocuklarımıza Kızılay Haftasının önemini anlatan eğitim seminerleri verdik 29 Ekim-4 Kasım Kızılay HaftasıİYİLİĞİ HATIRLATAN “KIZILAY HAFTASI”NIN BU YILKİ SLOGANI “SENSİZ OLMAZ” OLARAK BELİRLENDİ 150. Yılımızda Saygıyla AnıyoruzÇorlu Kızılay olarak 10 Kasım ATATÜRK´ü Anma ve Çelenk sunma programına katılım sağladık.