RAMAZANI BU HİLALİN ALTINDA PAYLAŞALIM

RAMAZANI BU HİLALİN ALTINDA PAYLAŞALIM
2018 yılı Ramazan Gıda Paketi kampanyası faaliyetleri kapsamında Genel Müdürlüğümüzce ulusal düzeyde faaliyet gösteren Migros zincir marketleri ile işbirliğine gidilmiştir. Her yıl ortaklaşa yardım çalışmaları yapan Orion AVM bu ramazan ayında da Kızılay’ı ağırlıyor. 2017 Yılında Yardımsever Bağışçılarımız tarafından 1153 adet Gıda Paketi toplamış olup ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmıştır. 2018 Yılı hedefimiz 1200 adet Gıda Paketidir.Bölgemizde ki ihtiyaç sahibi kişilere ulaştırmak üzere Nakdi, Ayni, Ramazan paketi yardımlarını kabul edecek olan Kızılay standı, Ramazan başlamasıyla birlikte Orion’da 16.05.2018 ve 14.06.2018 tarihleri arası kampanyamız devam edecektir. Orion AVM ana girişinde bulunan stantta gelerek sizlerde yardımda bulunabilir, hoşgörü ve yardımlaşma ayı olan Ramazan da bir aileyi de siz sevindirebilirsiniz.
Duyarlı vatandaşlarımızı Orion’ da ki Kızılay stantlarımıza bekliyoruz. Maddi ve manevi her türlü yardımlarınızı Türk Kızılay'ı Çorlu Şubemize yapabilirsiniz.
Yönetim Kurulu Adına Şube Başkanı Selime Dodurka

DİĞER BAŞLIKLAR

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamalarına Türk Kızılayı Çorlu Şubesi olarak katılım sağladık ve halkımıza çeşitli ikramlarda bulunduk Kurban Bereketi Yıl Boyu SürsünKızılay dünyanın 40 ülkesinde yürüttüğü kurban kesim faaliyetleriyle ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşuyor. Kurban etlerinizi onların sofralarına götürüyor. #YılBoyuSürsün www.kizilay.org.tr ÇBSK Öğrencilerine İlkyardım SemineriİLKYARDIM ÖĞREN HAYAT KURTAR Türk Kızılayı Çorlu İlkyardım Eğitim Merkezimizce Çorlu Belediye Spor Kulübü öğrencilerine Belediye Başkanımız Sn. Ahmet SARIKURT’UN da katılımıyla ilkyardım semineri verildi 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Anma Günü 201815 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününde yaşananları unutturmamak için Kaymakamlığın düzenlemiş olduğu Programa Türk Kızılay´ı Çorlu Şubesi olarak Atatürk Heykel Meydanındayız. BAŞIMIZ SAĞOLSUNTüm ulusumuzu, Trakya´mızı, Çorlu´muzu yasa boğan tren kazasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah´tan rahmet, ailelerine baş sağlığı ve yaralılarımıza da acil şifalar dileriz.