RAMAZAN’DA GÖNÜLLER BİR OLSUN

RAMAZAN’DA GÖNÜLLER BİR OLSUN
11 Ayın Sultanı Ramazan Ayı sebebi ile Türk Kızılayı Çorlu Şubesi ve Gazetemiz DEVRİM, muhtaç ailelere erzak kampanyası düzenlemek ve ailelere ulaştırmak için protokol imzaladı. Gazetemiz DEVRİM’in Genel Yayın Yönetmeni Tarık Zafer Alpaslan ve Türk Kızılayı Çorlu Şubesi Başkanı Alican Yılmaz arasında imzalanan protokol sonrası açıklamada bulunan Alpaslan, “Sosyal sorumluluk ve yardımlaşma konularına öncelik veriyoruz. Yaklaşan Ramazan Ayı sebebi ile böyle bir etkinlik düzenleme kararı aldık ve bunu en güzel ve en anlamlı şekilde Türk Kızılayı ile yapacağımızı düşündük. Sizlerin tespiti doğrultusunda yardıma muhtaç ailelerimize ulaştırılmak üzere erzak kampanyası başlatacağız.”dedi.
İHTİYAÇ SAHİBİ ÇOK İNSAN VAR
Türk Kızılayı Çorlu Şubesi Başkanı Alican Yılmaz da Gazetemiz DEVRİM’in Genel Yayın Yönetmeni Tarık Zafer Alpaslan’a teşekkür ederek, “Bölgemizde çok ihtiyaç sahibi var. Bunların bazıları zaman zaman bizlere gelerek durumlarını bildiriyor ve erzak yardımı istiyor. Bizler de, bunların yanı sıra bazı ihtiyaç sahibi aileleri belirledik. Topladığımız yardımları bu insanlara ulaştırmayı hedefliyoruz. Bizlere bu yıl Ramazan Ayında destek olan DEVRİM Gazetesi Ailesine teşekkür ediyoruz.”dedi.

DİĞER BAŞLIKLAR

Tekirdağ Büyük Şehir Belediye Başkanı Sn, Kadir ALBAYRAK´ a ZiyaretTürk Kızılay Çorlu Şubesi Olarak , Tekirdağ Büyük Şehir Belediye Başkanı Sn, Kadir ALBAYRAK´ı ziyarette bulunduk. Kendisine ilgi ve alakaların dan dolayı teşekkür ederiz. Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Sn, Ali Cengiz KALKAN´ a Yeni Görevinde BaşarılarTürk Kızılay Çorlu Şubesi Olarak , Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Sn, Ali Cengiz KALKAN´ı yeni görevinde hayırlı olsun ziyarette bulunduk. Kendilerine ilgi ve alakaların dan dolayı teşekkür ederiz. “Hayra vesile olan, hayır işlemiş gibidir. Allahü teâlâ, sıkıntıya düşene yardım edeni sever.” 🌙Türk Kızılay Çorlu Şubesi ve Türkiye Gençlik Vakfı Çorlu Temsilciliği ile birlikte dayanışma ve merhametin ayı olan Ramazanın 26. gününde de, ihtiyaç sahibi ailelerimize erzak kolisi ulaştırdık. İyilik yolunda bizleri hi... ERZAK YARDIMLARIMIZ DEVAM EDİYORTürk Kızılay Çorlu Şubesi olarak Covid_19 risk grubundaki 65 yaş üstü ve kronik hastalığı bulunan ihtiyaç sahibi ailelerimize erzak kolisi ve kavurma dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Kardeşliğin ve barışın hüküm sürdüğü, dualarla geçen kandilimiz mübarek olsun.