RAMAZAN’DA GÖNÜLLER BİR OLSUN

RAMAZAN’DA GÖNÜLLER BİR OLSUN
11 Ayın Sultanı Ramazan Ayı sebebi ile Türk Kızılayı Çorlu Şubesi ve Gazetemiz DEVRİM, muhtaç ailelere erzak kampanyası düzenlemek ve ailelere ulaştırmak için protokol imzaladı. Gazetemiz DEVRİM’in Genel Yayın Yönetmeni Tarık Zafer Alpaslan ve Türk Kızılayı Çorlu Şubesi Başkanı Alican Yılmaz arasında imzalanan protokol sonrası açıklamada bulunan Alpaslan, “Sosyal sorumluluk ve yardımlaşma konularına öncelik veriyoruz. Yaklaşan Ramazan Ayı sebebi ile böyle bir etkinlik düzenleme kararı aldık ve bunu en güzel ve en anlamlı şekilde Türk Kızılayı ile yapacağımızı düşündük. Sizlerin tespiti doğrultusunda yardıma muhtaç ailelerimize ulaştırılmak üzere erzak kampanyası başlatacağız.”dedi.
İHTİYAÇ SAHİBİ ÇOK İNSAN VAR
Türk Kızılayı Çorlu Şubesi Başkanı Alican Yılmaz da Gazetemiz DEVRİM’in Genel Yayın Yönetmeni Tarık Zafer Alpaslan’a teşekkür ederek, “Bölgemizde çok ihtiyaç sahibi var. Bunların bazıları zaman zaman bizlere gelerek durumlarını bildiriyor ve erzak yardımı istiyor. Bizler de, bunların yanı sıra bazı ihtiyaç sahibi aileleri belirledik. Topladığımız yardımları bu insanlara ulaştırmayı hedefliyoruz. Bizlere bu yıl Ramazan Ayında destek olan DEVRİM Gazetesi Ailesine teşekkür ediyoruz.”dedi.

DİĞER BAŞLIKLAR

Türk Kızılayı Şube Kapasite Geliştirme Eğitimine Katılım SağladıkKızılay Çorlu Şubesi Olarak ; Türk Kızılayı tarafından düzenlenen Şube kapasite geliştirme eğitimine şube yönetimi ve personelimiz ile beraber katılım sağladık. 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI KUTLU OLSUN RAMAZAN’DA GÖNÜLLER BİR OLSUNTürk Kızılayı Çorlu şubesi ve Gazetemiz DEVRİM, yaklaşan Ramazan Ayı sebebi ile bir araya gelerek muhtaç ailelere erzak kampanyası için protokol imzaladı. 2030 STRATEJİSİ ÇALIŞTAYLARIKızılay Çorlu Şubesi olarak Genel Başkanımız Sn. Dr.Kerem KINIK´ın sunumuyla gerçekleşen 2030 Stratejisi Çalıştayları kapsamında İstanbul´da gerçekleştirilen Marmara Bölge Toplantısında 2020-2030 Stratejik Vi... KIZILAY ÇORLU ŞUBESİ VATANDAŞA İKRAMDA BULUNDUGeçtiğimiz haftalarda gerçekleşen kongre ile değişen Kızılay Çorlu yönetimi vatandaşlarla Kandil programında bir araya geldi. Kızılay Çorlu Şubesi Regaip kandili nedeniyle ilçe genelinde bir çok Camii de eş zamanlı olara...