RAMAZAN’DA GÖNÜLLER BİR OLSUN

RAMAZAN’DA GÖNÜLLER BİR OLSUN
11 Ayın Sultanı Ramazan Ayı sebebi ile Türk Kızılayı Çorlu Şubesi ve Gazetemiz DEVRİM, muhtaç ailelere erzak kampanyası düzenlemek ve ailelere ulaştırmak için protokol imzaladı. Gazetemiz DEVRİM’in Genel Yayın Yönetmeni Tarık Zafer Alpaslan ve Türk Kızılayı Çorlu Şubesi Başkanı Alican Yılmaz arasında imzalanan protokol sonrası açıklamada bulunan Alpaslan, “Sosyal sorumluluk ve yardımlaşma konularına öncelik veriyoruz. Yaklaşan Ramazan Ayı sebebi ile böyle bir etkinlik düzenleme kararı aldık ve bunu en güzel ve en anlamlı şekilde Türk Kızılayı ile yapacağımızı düşündük. Sizlerin tespiti doğrultusunda yardıma muhtaç ailelerimize ulaştırılmak üzere erzak kampanyası başlatacağız.”dedi.
İHTİYAÇ SAHİBİ ÇOK İNSAN VAR
Türk Kızılayı Çorlu Şubesi Başkanı Alican Yılmaz da Gazetemiz DEVRİM’in Genel Yayın Yönetmeni Tarık Zafer Alpaslan’a teşekkür ederek, “Bölgemizde çok ihtiyaç sahibi var. Bunların bazıları zaman zaman bizlere gelerek durumlarını bildiriyor ve erzak yardımı istiyor. Bizler de, bunların yanı sıra bazı ihtiyaç sahibi aileleri belirledik. Topladığımız yardımları bu insanlara ulaştırmayı hedefliyoruz. Bizlere bu yıl Ramazan Ayında destek olan DEVRİM Gazetesi Ailesine teşekkür ediyoruz.”dedi.

DİĞER BAŞLIKLAR

Dünya Çocuk Hakları HaftasıDünya Çocuk Hakları Haftası münasebeti ile Şubemize gelen ziyarette bulunan miniklerimiz. Deprem öncesi alınması gereken önlemler.Türkiye, yakın zamanda yıkıcı etkileri olan depremler atlattı ve deprem bilinci giderek yaygınlaştı. Atılacak ilk adım depremlerin nasıl meydana geldiğini öğrenerek, riskleri hakkında bilgi edinmek ve depremden korunma y... Mevlid Kandilinizi tebrik eder, hayırlara ve iyiliklere vesile olmasını dileriz. Yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğrencilerimize ve eğitimcilerimize başarılar dileriz. 📚✏ Miniklerimizden ileride Kızılaycı olup yardıma muhtaç kişilerin umutlarını yeşertip yüzlerini güldürecekleri sözünü aldık.