Kan bağış etkinliği düzenlendi

Kan bağış etkinliği düzenlendi

Türk Kızılayı Çorlu Şubesi'nin Atatürk Heykel Meydanı'nda düzenlemiş olduğu kan bağışı organizasyonunda Çorlu halkının ilgisi büyük oldu.

22-23 Nisan tarihleri arasında yapılan organizasyonda 282 ünite kan toplandığını belirten Çorlu Kızılay Şube Başkanı Selime Dodruka:" Çorlu'da hafta sonu gerçekleştirdiğimiz kan bağışp organizasyonu kapsamında 282 ünite kan topladık. Türk Kızılay'ı Çorlu Şubesi olarak halkımıza ikram aracımızdan çorba, çay, kahve ikramında bulunarak, çocuklarımıza Türk Bayrağı, Türk Kızılay logolu balon, gofret ve lokum dağıttık. Bizim bu mücadelemizde yanımızda olan Çorlu halkımıza teşekkür ederiz" sözlerine yer verdi.

DİĞER BAŞLIKLAR

Tekirdağ Büyük Şehir Belediye Başkanı Sn, Kadir ALBAYRAK´ a ZiyaretTürk Kızılay Çorlu Şubesi Olarak , Tekirdağ Büyük Şehir Belediye Başkanı Sn, Kadir ALBAYRAK´ı ziyarette bulunduk. Kendisine ilgi ve alakaların dan dolayı teşekkür ederiz. Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Sn, Ali Cengiz KALKAN´ a Yeni Görevinde BaşarılarTürk Kızılay Çorlu Şubesi Olarak , Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Sn, Ali Cengiz KALKAN´ı yeni görevinde hayırlı olsun ziyarette bulunduk. Kendilerine ilgi ve alakaların dan dolayı teşekkür ederiz. “Hayra vesile olan, hayır işlemiş gibidir. Allahü teâlâ, sıkıntıya düşene yardım edeni sever.” 🌙Türk Kızılay Çorlu Şubesi ve Türkiye Gençlik Vakfı Çorlu Temsilciliği ile birlikte dayanışma ve merhametin ayı olan Ramazanın 26. gününde de, ihtiyaç sahibi ailelerimize erzak kolisi ulaştırdık. İyilik yolunda bizleri hi... ERZAK YARDIMLARIMIZ DEVAM EDİYORTürk Kızılay Çorlu Şubesi olarak Covid_19 risk grubundaki 65 yaş üstü ve kronik hastalığı bulunan ihtiyaç sahibi ailelerimize erzak kolisi ve kavurma dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Kardeşliğin ve barışın hüküm sürdüğü, dualarla geçen kandilimiz mübarek olsun.