Kan bağış etkinliği düzenlendi

Kan bağış etkinliği düzenlendi

Türk Kızılayı Çorlu Şubesi'nin Atatürk Heykel Meydanı'nda düzenlemiş olduğu kan bağışı organizasyonunda Çorlu halkının ilgisi büyük oldu.

22-23 Nisan tarihleri arasında yapılan organizasyonda 282 ünite kan toplandığını belirten Çorlu Kızılay Şube Başkanı Selime Dodruka:" Çorlu'da hafta sonu gerçekleştirdiğimiz kan bağışp organizasyonu kapsamında 282 ünite kan topladık. Türk Kızılay'ı Çorlu Şubesi olarak halkımıza ikram aracımızdan çorba, çay, kahve ikramında bulunarak, çocuklarımıza Türk Bayrağı, Türk Kızılay logolu balon, gofret ve lokum dağıttık. Bizim bu mücadelemizde yanımızda olan Çorlu halkımıza teşekkür ederiz" sözlerine yer verdi.

DİĞER BAŞLIKLAR

Mevlid Kandilinizi tebrik eder, hayırlara ve iyiliklere vesile olmasını dileriz. Yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğrencilerimize ve eğitimcilerimize başarılar dileriz. 📚✏ Miniklerimizden ileride Kızılaycı olup yardıma muhtaç kişilerin umutlarını yeşertip yüzlerini güldürecekleri sözünü aldık. Kızılay Çorlu Şubesi Olarak ; ihtiyaç sahibi aileleri tespit edip ziyaret etmeye devam ediyoruz#HilalOlsunÇorlu Türk Kızılayı Şube Kapasite Geliştirme Eğitimine Katılım SağladıkKızılay Çorlu Şubesi Olarak ; Türk Kızılayı tarafından düzenlenen Şube kapasite geliştirme eğitimine şube yönetimi ve personelimiz ile beraber katılım sağladık.