BAŞIMIZ SAĞOLSUN

BAŞIMIZ SAĞOLSUN

Tüm ulusumuzu, Trakya'mızı, Çorlu'muzu yasa boğan tren kazasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine baş sağlığı ve yaralılarımıza da acil şifalar dileriz.

Türk Kızılay'ı Çorlu Şubesi olarak Kuzey Marmara Bölge Afet Yönetim Müdürlüğü ve MAFOM ekipleriyle birlikte kazanın yaşandığı bölgede halkımızın yanındaydık. 
Ayrıca olay yerinde ve Çorlu Devlet Hastanesi önünde bulunan kazazedelere yiyecek ve su desteği yapılmıştır.

Duyarlı vatandaşlarımıza da teşekkür ederiz.

Yönetim Kurulu adına Şube Başkanı 
Selime DODURKA

DİĞER BAŞLIKLAR

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamalarına Türk Kızılayı Çorlu Şubesi olarak katılım sağladık ve halkımıza çeşitli ikramlarda bulunduk Kurban Bereketi Yıl Boyu SürsünKızılay dünyanın 40 ülkesinde yürüttüğü kurban kesim faaliyetleriyle ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşuyor. Kurban etlerinizi onların sofralarına götürüyor. #YılBoyuSürsün www.kizilay.org.tr ÇBSK Öğrencilerine İlkyardım SemineriİLKYARDIM ÖĞREN HAYAT KURTAR Türk Kızılayı Çorlu İlkyardım Eğitim Merkezimizce Çorlu Belediye Spor Kulübü öğrencilerine Belediye Başkanımız Sn. Ahmet SARIKURT’UN da katılımıyla ilkyardım semineri verildi 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Anma Günü 201815 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününde yaşananları unutturmamak için Kaymakamlığın düzenlemiş olduğu Programa Türk Kızılay´ı Çorlu Şubesi olarak Atatürk Heykel Meydanındayız. BAŞIMIZ SAĞOLSUNTüm ulusumuzu, Trakya´mızı, Çorlu´muzu yasa boğan tren kazasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah´tan rahmet, ailelerine baş sağlığı ve yaralılarımıza da acil şifalar dileriz.