2030 STRATEJİSİ ÇALIŞTAYLARI

 2030 STRATEJİSİ ÇALIŞTAYLARI

Kızılay Çorlu Şubesi olarak Genel Başkanımız Sn. Dr.Kerem KINIK'ın sunumuyla gerçekleşen 2030 Stratejisi Çalıştayları kapsamında İstanbul'da gerçekleştirilen Marmara Bölge Toplantısında 2020-2030 Stratejik Vizyon programına katılım sağladık.


Çalıştay’da Genel Başkan Kınık’ın “2030 vizyon belgesi” sunumunun yanı sıra Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç’un Kızılay ve Gönüllülük, Genel Başkan Yardımcısı Dr. Naci Yorulmaz’ın Kızılay ve Uluslararası Vizyon, Genel Sekreter Hüseyin Can’ın Şube ve Genel Merkez İlişkileri sunum başlıkları yer alıyor. Organizasyon kapsamında Genel Müdür Dr. İbrahim Altan, Genel Müdür Yardımcıları Mustafa Tutkun, İbrahim Özer ile bölüm direktörleri tarafından sunumlar da yapılıyor.

DİĞER BAŞLIKLAR

Dünya Çocuk Hakları HaftasıDünya Çocuk Hakları Haftası münasebeti ile Şubemize gelen ziyarette bulunan miniklerimiz. Deprem öncesi alınması gereken önlemler.Türkiye, yakın zamanda yıkıcı etkileri olan depremler atlattı ve deprem bilinci giderek yaygınlaştı. Atılacak ilk adım depremlerin nasıl meydana geldiğini öğrenerek, riskleri hakkında bilgi edinmek ve depremden korunma y... Mevlid Kandilinizi tebrik eder, hayırlara ve iyiliklere vesile olmasını dileriz. Yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğrencilerimize ve eğitimcilerimize başarılar dileriz. 📚✏ Miniklerimizden ileride Kızılaycı olup yardıma muhtaç kişilerin umutlarını yeşertip yüzlerini güldürecekleri sözünü aldık.