2030 STRATEJİSİ ÇALIŞTAYLARI

 2030 STRATEJİSİ ÇALIŞTAYLARI

Kızılay Çorlu Şubesi olarak Genel Başkanımız Sn. Dr.Kerem KINIK'ın sunumuyla gerçekleşen 2030 Stratejisi Çalıştayları kapsamında İstanbul'da gerçekleştirilen Marmara Bölge Toplantısında 2020-2030 Stratejik Vizyon programına katılım sağladık.


Çalıştay’da Genel Başkan Kınık’ın “2030 vizyon belgesi” sunumunun yanı sıra Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç’un Kızılay ve Gönüllülük, Genel Başkan Yardımcısı Dr. Naci Yorulmaz’ın Kızılay ve Uluslararası Vizyon, Genel Sekreter Hüseyin Can’ın Şube ve Genel Merkez İlişkileri sunum başlıkları yer alıyor. Organizasyon kapsamında Genel Müdür Dr. İbrahim Altan, Genel Müdür Yardımcıları Mustafa Tutkun, İbrahim Özer ile bölüm direktörleri tarafından sunumlar da yapılıyor.

DİĞER BAŞLIKLAR

Tekirdağ Büyük Şehir Belediye Başkanı Sn, Kadir ALBAYRAK´ a ZiyaretTürk Kızılay Çorlu Şubesi Olarak , Tekirdağ Büyük Şehir Belediye Başkanı Sn, Kadir ALBAYRAK´ı ziyarette bulunduk. Kendisine ilgi ve alakaların dan dolayı teşekkür ederiz. Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Sn, Ali Cengiz KALKAN´ a Yeni Görevinde BaşarılarTürk Kızılay Çorlu Şubesi Olarak , Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Sn, Ali Cengiz KALKAN´ı yeni görevinde hayırlı olsun ziyarette bulunduk. Kendilerine ilgi ve alakaların dan dolayı teşekkür ederiz. “Hayra vesile olan, hayır işlemiş gibidir. Allahü teâlâ, sıkıntıya düşene yardım edeni sever.” 🌙Türk Kızılay Çorlu Şubesi ve Türkiye Gençlik Vakfı Çorlu Temsilciliği ile birlikte dayanışma ve merhametin ayı olan Ramazanın 26. gününde de, ihtiyaç sahibi ailelerimize erzak kolisi ulaştırdık. İyilik yolunda bizleri hi... ERZAK YARDIMLARIMIZ DEVAM EDİYORTürk Kızılay Çorlu Şubesi olarak Covid_19 risk grubundaki 65 yaş üstü ve kronik hastalığı bulunan ihtiyaç sahibi ailelerimize erzak kolisi ve kavurma dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Kardeşliğin ve barışın hüküm sürdüğü, dualarla geçen kandilimiz mübarek olsun.