2030 STRATEJİSİ ÇALIŞTAYLARI

 2030 STRATEJİSİ ÇALIŞTAYLARI

Kızılay Çorlu Şubesi olarak Genel Başkanımız Sn. Dr.Kerem KINIK'ın sunumuyla gerçekleşen 2030 Stratejisi Çalıştayları kapsamında İstanbul'da gerçekleştirilen Marmara Bölge Toplantısında 2020-2030 Stratejik Vizyon programına katılım sağladık.


Çalıştay’da Genel Başkan Kınık’ın “2030 vizyon belgesi” sunumunun yanı sıra Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç’un Kızılay ve Gönüllülük, Genel Başkan Yardımcısı Dr. Naci Yorulmaz’ın Kızılay ve Uluslararası Vizyon, Genel Sekreter Hüseyin Can’ın Şube ve Genel Merkez İlişkileri sunum başlıkları yer alıyor. Organizasyon kapsamında Genel Müdür Dr. İbrahim Altan, Genel Müdür Yardımcıları Mustafa Tutkun, İbrahim Özer ile bölüm direktörleri tarafından sunumlar da yapılıyor.

DİĞER BAŞLIKLAR

Yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğrencilerimize ve eğitimcilerimize başarılar dileriz. 📚✏ Miniklerimizden ileride Kızılaycı olup yardıma muhtaç kişilerin umutlarını yeşertip yüzlerini güldürecekleri sözünü aldık. Kızılay Çorlu Şubesi Olarak ; ihtiyaç sahibi aileleri tespit edip ziyaret etmeye devam ediyoruz#HilalOlsunÇorlu Türk Kızılayı Şube Kapasite Geliştirme Eğitimine Katılım SağladıkKızılay Çorlu Şubesi Olarak ; Türk Kızılayı tarafından düzenlenen Şube kapasite geliştirme eğitimine şube yönetimi ve personelimiz ile beraber katılım sağladık. RAMAZAN’DA GÖNÜLLER BİR OLSUNTürk Kızılayı Çorlu şubesi ve Gazetemiz DEVRİM, yaklaşan Ramazan Ayı sebebi ile bir araya gelerek muhtaç ailelere erzak kampanyası için protokol imzaladı.