2030 STRATEJİSİ ÇALIŞTAYLARI

 2030 STRATEJİSİ ÇALIŞTAYLARI

Kızılay Çorlu Şubesi olarak Genel Başkanımız Sn. Dr.Kerem KINIK'ın sunumuyla gerçekleşen 2030 Stratejisi Çalıştayları kapsamında İstanbul'da gerçekleştirilen Marmara Bölge Toplantısında 2020-2030 Stratejik Vizyon programına katılım sağladık.


Çalıştay’da Genel Başkan Kınık’ın “2030 vizyon belgesi” sunumunun yanı sıra Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç’un Kızılay ve Gönüllülük, Genel Başkan Yardımcısı Dr. Naci Yorulmaz’ın Kızılay ve Uluslararası Vizyon, Genel Sekreter Hüseyin Can’ın Şube ve Genel Merkez İlişkileri sunum başlıkları yer alıyor. Organizasyon kapsamında Genel Müdür Dr. İbrahim Altan, Genel Müdür Yardımcıları Mustafa Tutkun, İbrahim Özer ile bölüm direktörleri tarafından sunumlar da yapılıyor.

DİĞER BAŞLIKLAR

KAYIP ARANIYORKızılay Çorlu Şubesi Olarak ; Üç gündür kayıp olan Başak SARAL kızımızın arama çalışmalarını sürdüren Jandarma , Afad ve Akut ekiplerine gıda desteği sağlamaya devam ediyoruz. Arama çalışmaları gece gündüz demeden aralık... 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI KUTLU OLSUN RAMAZAN’DA GÖNÜLLER BİR OLSUNTürk Kızılayı Çorlu şubesi ve Gazetemiz DEVRİM, yaklaşan Ramazan Ayı sebebi ile bir araya gelerek muhtaç ailelere erzak kampanyası için protokol imzaladı. 2030 STRATEJİSİ ÇALIŞTAYLARIKızılay Çorlu Şubesi olarak Genel Başkanımız Sn. Dr.Kerem KINIK´ın sunumuyla gerçekleşen 2030 Stratejisi Çalıştayları kapsamında İstanbul´da gerçekleştirilen Marmara Bölge Toplantısında 2020-2030 Stratejik Vi... KIZILAY ÇORLU ŞUBESİ VATANDAŞA İKRAMDA BULUNDUGeçtiğimiz haftalarda gerçekleşen kongre ile değişen Kızılay Çorlu yönetimi vatandaşlarla Kandil programında bir araya geldi. Kızılay Çorlu Şubesi Regaip kandili nedeniyle ilçe genelinde bir çok Camii de eş zamanlı olara...